zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2010 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne
  1. W bieżącym miesiącu zostały zakończone przetargi na zadanie inwestycyjne pn: „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami oraz obiektami technologicznymi: pompownia wody sieciowej, przyłącze energii elektrycznej i zbiorniki wyrównawcze dla części wsi Chmielnik – etap III – zadanie I i zadanie II”. Wykonawcą zadania I będzie Konsorcjum firm:
    Lider: Usługowy Zakład Instalacji Wod. Kan. CO. i Gaz Mirosław Gaweł
    Partnerzy: MUR_BET Adam Dumana i Wspólnicy Sp. J., MUR_BET Adam Dumana, Wodo-Gaz Józef Słota, 36-073 Palikówka 199. Wartość zakresu robót przewidzianych do wykonania wynosi 2,1mln zł. Wykonawcą II zadania będzie Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług SANRES Spółka Cywilna, ul. Rejtana 10a, 35-310 Rzeszów.
    Wartość tego zadania wynosi 540 tys. zł.
    Zakres Projektu Budowlanego obejmuje wykonanie sieci głównej wraz z przepompownią wody i zbiornikami wyrównawczymi o łącznej długości ok.15,5 km oraz budowę przyłączy wodociągowych do 208 budynków o łącznej długości ok. 7,5 km. Prace zostaną rozpoczęte w miesiącu kwietniu 2010 r. natomiast zakończenie planowane jest na wrzesień 2011 r. W tym miejscu chcemy przypomnieć, że od kwietnia br. będą przyjmowane wnioski o włączenie do budowanej sieci wodociągowej. Zasady włączania będą w najbliższych dniach ustalone i podane do publicznej wiadomości.
  2. Jednocześnie pragniemy poinformować Mieszkańców naszej gminy, że zakończyło się postępowanie przetargowe na zadanie inwestycyjne pn.: „Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Błędowej Tyczyńskiej – zadanie I”. W ramach zadania zostanie wykonane ogrodzenie działki, aleja główna z kostki brukowej oraz zamontowany krzyż. Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „EFEKT”, Piątkowa 224. Łączna wartość przewidzianych do wykonania robót wynosi 72 tys. zł.

O innych prowadzonych inwestycjach na terenie naszej gminy przewidzianych do realizacji w bieżącym roku będziemy na bieżąco informować.

 

Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART