zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2011
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OSTATNIA STRONA
012345

Wieść Gminna 2/2011 OŚWIATA I KULTURA
Podaruj zabawkę do Biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku
zaprasza do wzięcia udziału w akcji:

Podaruj zabawkę do Biblioteki

Jeśli masz zabawki (gry, puzzle, lalki, klocki, pluszaki, samochody...), książki z których wyrosłeś lub którymi się już nie bawisz – możesz podarować je do Biblioteki w Chmielniku lub filii w Woli Rafałowskiej, Błędowej Tyczyńskiej lub Zabratówki.

Wszystkie biblioteki w naszej gminie prowadzą zajęcia świetlicowe organizując czas najmłodszym czytelnikom biblioteki. Aby dzieci dobrze się u nas czuły, przygotowaliśmy dla nich specjalne kąciki z ładnymi mebelkami i książeczkami z twardymi karteczkami. Maluszki, które nas odwiedzają, chętnie bawią się , układają puzzle i grają w gry. Niestety Biblioteka nie może przeznaczyć środków finansowych na zakup zabawek, dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie tych, z których już wyrośliście lub są Wam niepotrzebne.

U nas na pewna się przydadzą !!

Bibliotekarze


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Piątek, 21 Stycznia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
23 Grudnia 2021 r.
W listopadzie nasz samorząd otrzymał promesę na realizację zadania pn. "Odbudowa infrastruktury drogowo - mostowej na terenie Gminy Chmielnik". Przedsięwzięcie uzyskało dotację w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 7 581 475 zł i ma pokryć do 95% kosztów jego realizacji.
Realizacja: ProART