zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2019 URZĄD GMINY INFORMUJE
GALICJA CUP 2019 Turniej piłki nożnej dla młodzieży szkolnej

W dniu 13.06.2019 przy współpracy Gminy Chmielnik oraz klubu sportowego Galicja Chmielnik, rozegrany został turniej piłki nożnej dla młodzieży szkolnej. Zawody rozgrywane były na stadionie w Chmielniku, równolegle na dwóch przygotowanych boiskach. Drużyny w sześcioosobowych składach rywalizowały w systemie każdy z każdym. Do zawodów zgłosiło się 5 szkół z terenu Gminy Chmielnik: SP1 w Chmielniku, SP 2 w Chmielniku, SP 3 w Chmielniku, oraz SP Wola Rafałowska i SP Zabratówka. Łącznie w zawodach udział wzięło 75 uczniów w różnym wieku. Przez około cztery godziny, drużyny rywalizowały bardzo zacięcie, ale z zachowaniem zasad zdrowej rywalizacji. Tabela po zakończeniu zawodów wyglądała następująco:

1 miejsce: SP 2 Chmielnik (12 pkt.)

2 miejsce: SP 1 Chmielnik (9 pkt.)

3. miejsce: SP 3 Chmielnik (6 pkt.)

4. SP Wola Rafałowska (3 pkt.)

5. SP Zabratówka (0 pkt.)


Nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju otrzymał Kacper Cwynar z SP 2 w Chmielniku (10 bramek).

Okazjonalne puchary oraz zestawy piłek do gry w piłkę nożną, ufundowane przez Gminę Chmielnik, wręczył osobiście Wójt Gminy P. Krzysztof Grad. Koszulki dla każdej z drużyn oraz smycze do kluczy ufundowali sponsorzy: METALFORM Józef Kusz, DEKOR PRESTIGE Rafał Rudnicki oraz firma LABU-MED reprezentowana przez Katarzynę Jarząbek.

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia za rok !!!!

Informujemy równocześnie, że klub GALICJA CHMIELNIK prowadzi stały nabór do swoich drużyn młodzieżowych, i zachęcamy do zgłaszania swoich dzieci chętnych do rozpoczęcia przygody z piłką nożną:

  • Szkółka piłkarska „GALOWIE”: roczniki 2011 i młodsi,
  • drużyny juniorskie: roczniki 2004 i młodsi.

Kontakt do przedstawicieli klubu: Marcin Jarząbek – 697 666 418 / Rafał Rudnicki – 695 913 302

 


Marcin Jarząbek


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART