zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
URZĄD GMINY INFORMUJE (cd.)
012345

Wieść Gminna 3/2010 OŚWIATA I KULTURA
Minął już rok Sukcesu w Błędowskim Przedszkolu

Od września 2009 przy Szkole Podstawowej im. św. J. Kantego w Błędowej Tyczyńskiej działa Punkt Przedszkolny „Sukces zaczyna się w przedszkolu”, współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach konkursu POKL 9.1.1.

Projekt o wartości ponad 600 tyś zł jest realizowany przez 3 lata do sierpnia 2012 r. Poza standardową ofertą edukacyjną w naszym przedszkolu prowadzone są zajęcia; rytmiczno-taneczne, artystyczne; spotkanie ze sztuką, język angielski, gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne. Dzieci i ich rodziny objęte są wsparciem pedagogiczno-psychologicznym. Dokonano remontu i modernizacji pomieszczeń i przystosowano je do użytkowania przez nowo powstałe przedszkole, powstały łazienki, uruchomiono osobne wejście i szatnię oraz nowy bezpieczny plac zabaw. Pojawiają się kolejne zmiany podnoszące estetykę i funkcjonalność placówki, atrakcyjne pomoce edukacyjne kupowane są systematycznie zgodnie z planem projektu.

Cieszymy się, ze najmłodsze pociechy z Błędowej mogą czerpać radość z codziennych zajęć w przedszkolu.

 

E. Cieszyńska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 28 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART