zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2016 URZĄD GMINY INFORMUJE
Dostojny jubileusz Państwa Zofii i Edwarda Nizioł

Dostojny jubileusz Państwa Zofii i Edwarda Nizioł


W dniu 20.10.2016 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chmielniku Państwo Zofia i Edward Nizioł świętowali swój Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy – Pan Krzysztof Grad w obecności Zastępcy Wójta Gminy – Pani Magdaleny Wdowik-Reczek, Przewodniczącej Rady Gminy Chmielnik Pani Grażyny Małgorzaty Drążek oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Pani Agaty Bolanowskiej.

50 rocznica zawarcia związku małżeńskiego czyli Złote Gody to Jubileusz niezwykły. To symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. To wzór i piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń.

Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu oraz szacunku dzieci i wnuków.

Agata Bolanowska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 17 Stycznia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
23 Grudnia 2021 r.
W listopadzie nasz samorząd otrzymał promesę na realizację zadania pn. "Odbudowa infrastruktury drogowo - mostowej na terenie Gminy Chmielnik". Przedsięwzięcie uzyskało dotację w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 7 581 475 zł i ma pokryć do 95% kosztów jego realizacji.
Realizacja: ProART