zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2019 OŚWIATA I KULTURA
Eksperymenty są super

1  1

Uczniowie klas czwartych ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. por. Jana Bałdy w Chmielniku oraz nr 2 im. Ojca Św. Jana Pawła II w Chmielniku w bieżącym roku szkolnym biorą udział w ciekawej innowacji pedagogicznej pod nazwą „Eksperymenty są super”. Raz w tygodniu zamieniają się w prawdziwych naukowców. Pracują w małych grupach, samodzielnie wykonując doświadczenia według przygotowanych instrukcji. Dzięki prostym eksperymentom poznają podstawowe prawa z dziedziny biologii i chemii. Radość towarzysząca odkrywaniu jest ogromna, a osobiste doświadczanie – bezcenne. Wszystkie eksperymenty są tak dobrane aby przede wszystkim były bezpieczne oraz budziły pozytywne emocje. Dzięki pracy zespołowej kształtowane są również umiejętności społeczne uczniów.

Dzieci uwielbiają eksperymentować. Zajęcia innowacyjne zachęcają i motywują uczniów do kreatywnego poszukiwania wiedzy.

1 1

Joanna Gawron


do góry następna strona

drukuj


Sobota, 7 Grudnia 2019 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
30 Pażdziernika 2019 r.
Projekt "Pamięć nie umiera" miał na celu upamiętnienie mieszkanki Woli Rafałowskiej rozstrzelanej w 1942 r. za przechowywanie Żydów poprzez wykonanie na cmentarzu nagrobka Rozalii Sochy.
30 Pażdziernika 2019 r.
Gmina Chmielnik również ma duże wydarzenie o nazwie Święto Gminy Chmielnik, które w tym roku 14 lipca zostało zorganizowane po raz 14.
30 Pażdziernika 2019 r.
Wprawdzie tegoroczny sezon turystycznych wypraw w góry już się kończy, młodzież wyruszyła na wycieczkę w przepiękne okolice Beskidu Niskiego.
Realizacja: ProART