zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 4/2018 OŚWIATA I KULTURA
Przygotowania do świąt w SP w Zabratówce

 

Coroczne św. Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości i refleksji. Jest to najpiękniejszy i magiczny czas dla każdego. Warto więc odpowiednio się na to wielkie wydarzenie przygotować. Nasza szkoła, chcąc podkreślić wyjątkowość tej chwili, wzorem lat ubiegłych, zorganizowała świąteczne konkursy na własnoręcznie zrobiony stroik, szopkę bożonarodzeniową oraz kartkę świąteczną. Celem tych konkursów było poznawanie i kultywowanie tradycji obrzędowych Bożego Narodzenia oraz rozbudzanie wyobraźni u dzieci poprzez zastosowanie różnych technik plastycznych. Uczestnicy konkursów wykazali się dużym zaangażowaniem i inwencją twórczą. Prace naszych uczniów były bardzo ciekawe, z dużą dbałością o szczegóły.

Wszystkie ich wytwory wyeksponowano na wystawie w naszej placówce. Stroiki przyozdobiły stoły w trakcie szkolnej Wigilii, zaś zwycięskie szopki zostały wysłane na wojewódzki konkurs szopek bożonarodzeniowych do Rzeszowa. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe oraz uwagi pozytywne. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

W imieniu p. dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich z Zabratówki oraz całego grona pedagogicznego, z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, życzymy czytelnikom mnóstwo wzruszeń przy wspólnej kolędzie, nadziei, która nigdy nie gaśnie, a także zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

Magdalena Gibała


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Wtorek, 26 Września 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART