zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gmina Nr 1/2008
Tradycje Wielkanocne i wiosenne
Święconka
Konkurs na najpiękniejsza Palmę wielkanocną, kartę i pisankę
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHRONA ŚRODOWISKA
KRONIKA SPORTOWA
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2008 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Logo Gminy Chmielnik
Sesje Rady Gminy Chmielnik
Wybory uzupełniające do Rady Gminy Chmielnik
Gminne inwestycje
Internetowe Centrum Edukacyjno-Kulturalne w Zabratówce
Planowane inwestycje na drogach w 2008 roku
Rozbudowa gminnego zespołu sportowo-rekreacyjnego w Chmielniku - I etap
Internetowe Centrum Edukacyjno-Kulturalne w Zabratówce

OSP Zabratówka została zakwalifikowana do uczestnictwa w projekcie „Centrum Kształcenia na odległość na wsiach”, który jest dofinansowywany z funduszy Unii Europejskiej (ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich). Zgodnie z założeniem projektu na bazie struktury OSP ma powstać „Internetowe Centrum Edukacyjno-Kulturalne”. W ramach swojej działalności będzie ono prowadziło bezpłatne szkolenia e-learningowe m.in. z zakresu: informatyki, zarządzania zasobami ludzkimi, kursów zawodowych i przedmiotowych. Organizowane będą również szkolenia i doradztwo na miejscu w siedzibie centrum.

Sala komputerowa zostanie wyposażona w 5 komputerów, laptop, projektor multimedialny, urządzenie wielofunkcyjne, biurka, gabloty, materiały dydaktyczne i biurowe itp. W celu rozpoczęcia realizacji projektu, w budynku remizy OSP Zabratówka zostało wyremontowane pomieszczenie przeznaczone na centrum oraz odnowiona sala kinowa (sala szkoleniowa), korytarz i wejście do remizy. Wszystkie prace wykonali społecznie druhowie strażacy i przedsiębiorcy z terenu gminy.

Centrum rozpocznie faktyczną działalność w najbliższych tygodniach, po dostarczeniu całego potrzebnego sprzętu.

Zarząd OSP Zabratówka dziękuje szczególnie za wsparcie przy organizacji centrum Wójtowi Gminy Chmielnik panu Krzysztofowi Gradowi i Prezesowi Zarządu OST w Tyczynie panu Stanisławowi Kruczkowi oraz za pomoc materialną firmie Chmielnik Zdrój S.A.

Marek Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART