zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 1/2012 URZĄD GMINY INFORMUJE
Medale "ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE"

W dniu 25 stycznia 2012 roku na posiedzeniu sesji Rady Gminy Chmielnik odbyła się uroczystość wręczenia medali „ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE”.

50-lecie zawarcia związku małżeńskiego świętowały 2 pary małżeńskie z terenu gminy Chmielnik:

  • Państwo KRYSTYNA i EDWARD MURIAS z Chmielnika


  • Państwo MARIA i ALFRED KUSZ z Zabratówki


Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Pan Wójt Gminy Krzysztof Grad. Jubilaci otrzymali kwiaty, pamiątkowy dyplom.

Pan Wójt pogratulował osiągniętych sukcesów w życiu osobistym i małżeńskim oraz złożył życzenia wielu lat w zdrowiu i doczekania kolejnych jubileuszy.

Po ceremonii wręczenia medali słowo do Jubilatów skierował Przewodniczący Rady Gminy Chmielnik – Pan Antoni Dzierżak, który życzył Jubilatom wielu jeszcze lat życia w zdrowiu, zgodzie i pomyślności, a także podziękował za wkład, prace i zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej.

W dalszej części uroczystości, nie kryjąc wzruszenia pary małżeńskie dzieliły się swoimi wspomnieniami i przeżyciami z przeżytych wspólnych lat małżeństwa.

Na zakończenie uroczystości Jubilaci serdecznie podziękowali Panu Wójtowi za spotkanie i za to, że wspólnie po raz kolejny mogli wrócić pamięcią do dnia, w którym powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

 


Agata Bolanowska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART