zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2015 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne w I kwartale 2015 r.

 

Bardzo miło nam poinformować, że dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym zbliżają się do zakończenia prace budowlano – montażowe związane z zadaniem inwestycyjnym pn. „Budowa boiska sportowego i urządzenie terenów rekreacyjnych w miejscowości Błędowa Tyczyńska”. Prace zostały rozpoczęte w miesiącu lutym 2015 r. i dzięki zaangażowaniu wykonawcy udało się je wykonać w trudnych warunkach. W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe i porządkowe. Planowany termin zakończenia i odbioru wykonanych prac zaplanowany został na koniec marca 2015 r. Wykonawca zadania jest Firma Usługowo-Budowlano-Handlowa EXCEL z siedzibą w Łańcucie. Łączna wartość zadania wynosi 133 580,68 zł. Na realizację inwestycji Gmina Chmielnik pozyskała dofinansowanie z PROW na lata 2007-2013. Zapraszamy mieszkańców do korzystania z nowego obiektu.

Drugim zadaniem inwestycyjnym na realizację którego został wybrany w drodze przetargu wykonawca jest „Modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chmielnik”. Wykonawcą zadania będzie Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług SANRES s.c. z siedzibą w Rzeszowie. Łączna wartość zadania wynosi 322 998,00 zł.
W ramach realizacji zostanie zmodernizowanych 9 przepompowni ścieków wraz z wymianą urządzeń pompowych. Realizacja zadania pozwoli na wymianę zużytych urządzeń na nowe, co znacząco usprawni eksploatację i konserwację sieci i wyeliminuje częste awarie wyeksploatowanych urządzeń. Planowany termin zakończenia prac maj 2015 r. Na realizację zadania Gmina Chmielnik złożyła wniosek o dofinansowanie zadania.

Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART