zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 1/2018 OŚWIATA I KULTURA
Kodowanie w bibliotece!

Pierwszy zgłoszenie do projektu w tym roku możemy uznać za bardzo udane. Nasza instytucja zakwalifikowała się do projektu "Kodowanie w bibliotece" jako jedna z 85 bibliotek w Polsce. Dzięki grantowi rozpoczniemy naukę kodowania dla dzieci od 5 roku życia. Wykorzystamy do tego pomoce jakie realizatorzy projektu przewidują: trzy tablety, trzy gry edukacyjne Scottie Go!, trzy roboty Photon w wersji edukacyjnej wraz z akcesoriami (matą piankową i kompletem fiszek do ćwiczeń na macie).

O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i informacji na profilu facebookowym

Realizatorem projektu „Kodowanie w bibliotece” jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizowanego w ramach Program Rozwoju Bibliotek2017-2018, finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Irena Szczypek


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 11 Sierpnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART