zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 1/2018 OŚWIATA I KULTURA
Kodowanie w bibliotece!

Pierwszy zgłoszenie do projektu w tym roku możemy uznać za bardzo udane. Nasza instytucja zakwalifikowała się do projektu "Kodowanie w bibliotece" jako jedna z 85 bibliotek w Polsce. Dzięki grantowi rozpoczniemy naukę kodowania dla dzieci od 5 roku życia. Wykorzystamy do tego pomoce jakie realizatorzy projektu przewidują: trzy tablety, trzy gry edukacyjne Scottie Go!, trzy roboty Photon w wersji edukacyjnej wraz z akcesoriami (matą piankową i kompletem fiszek do ćwiczeń na macie).

O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i informacji na profilu facebookowym

Realizatorem projektu „Kodowanie w bibliotece” jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizowanego w ramach Program Rozwoju Bibliotek2017-2018, finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Irena Szczypek


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 17 Stycznia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
23 Grudnia 2021 r.
W listopadzie nasz samorząd otrzymał promesę na realizację zadania pn. "Odbudowa infrastruktury drogowo - mostowej na terenie Gminy Chmielnik". Przedsięwzięcie uzyskało dotację w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 7 581 475 zł i ma pokryć do 95% kosztów jego realizacji.
Realizacja: ProART