zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 1/2018 OŚWIATA I KULTURA
Program eTwinning w SP2

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęliśmy projekt „Share your song” ze szkołami z Niemiec, Słowacji i Turcji. Celem projektu było rozwijanie kompetencji językowych uczniów poprzez naukę tekstów anglojęzycznych piosenek, nagrywanie ich i zamieszczanie na platformie eTwinningowej – dzielenie się piosenką. Każdy zespół wybierał swój ulubiony przebój, pracował nad nim, a później miał możliwość oglądania efektów pracy pozostałych.

Zalety realizacji projektu eTwinning? Nie wymaga składania wniosków ani sprawozdań, dowolny temat i długość trwania, możliwość wprowadzania zmian w trakcie… A przede wszystkim wprowadza świeżości do naszej szkolnej rutyny i daje uczniom przestrzeń do aktywności.


Urszula Bartoń


do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART