zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
ZEAS INFORMUJE
GOPS W CHMIELNIKU
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
Plakat str. 22
012345

Wieść Gminna 2/2016 OŚWIATA I KULTURA
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Chmielniku wzięli udział w turnieju

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” zorganizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej w kategoriach U-8 i U-10. Zawody odbyły się na stadionie MOSiR-u w Stalowej Woli. Nasi podopieczni rozegrali spektakularny mecz z drużyną Malinie, w którym pokonali przeciwnika 4:3. W kolejnym meczu trafiliśmy na drużynę gospodarzy. Jednak po ciężkich trudach i walce do samego końca nie udało nam się ich pokonać. Było to bardzo ciekawe doświadczenie dla tak młodych chłopców. Mamy nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłości wieloma wygranymi naszych zawodników. Za udział w finałach na szczeblu wojewódzkim nasi piłkarze otrzymali wspaniałe nagrody.

Co jakiś czas rozgrywamy różne mecze sparingowe z lokalnymi drużynami, co jest dobrym doświadczeniem dla najmłodszych. Również dla rozwoju sportu w gminie, organizowane są zajęcia sportowe podczas wakacji. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.


Radosław Ziarno nauczyciel w-fu
w ZS w Chmielniku


do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART