zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2021
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2021 OŚWIATA I KULTURA
OŚWIATA I KULTURAW Szkole Podstawowej nr 3 im. Św. M.M. Kolbego w Chmielniku…..
#challengeniebieskiemotyle2021 "JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI"
Dzień dziecka w świetlicy szkolnej
Taaka ryba
Jak jeść zdrowiej?
Za nami kolejny rok....
A w naszej szkole…
Pół roku z seniorami
#challengeniebieskiemotyle2021 "JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI"

 

Pod takim hasłem nauczycielki i wychowankowie grupy OA „ELFY” przyłączyli się do wyzwania zainicjowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II

w Jarosławiu. Wyzwanie to akcja upamiętniająca Światowy Dzień Autyzmu przypadający 2 kwietnia i mający na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. „Nieznane” zagadnienia mogą wzbudzać lęk, niezrozumienie, rodzić też niewłaściwe przekonania i zachowania. Zajęcia z dziećmi na temat autyzmu były doskonałą okazją do poznania i zrozumienia tego zaburzenia, budowania akceptacji i empatii. Do tego wyzwania nominowała nas Pani Patrycja wraz ze swoimi Wychowankami z Gminnego Przedszkola w Krasnem. Serdecznie dziękujemy za nominacje i możliwość przyłączenia się do akcji. Podjęliśmy to wyzwanie, ponieważ to niezwykle ważna i szlachetna inicjatywa.

Grupa przedszkolna „ELFY” także nominowała kolejne trzy placówki, które z chęcią i zaangażowaniem przyłączyli się do akcji „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”.


Irena Międlar - SP3 w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART