zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2021
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2021 OŚWIATA I KULTURA
Dzień dziecka w świetlicy szkolnej


Dzień Dziecka to bardzo radosne święto dla wszystkich dzieci, takie też było i dla naszych dzieci ze świetlicy szkolnej klas 1-3. Dzień obfitował w liczne atrakcje i wspólne zabawy; przeciąganie liny, kręcenie kółkiem hula-hop, gra w klasy, malowanie folii, rysowanie kredą na chodniku. Nie zabrakło również malowania twarzy i modelowanie balonów. Każde dziecko losowało dla siebie niespodziankę za pomocą kolorowych karteczek.

Po emocjonujących zabawach i rozgrywkach przyszedł czas na poczęstunek – niespodziankę, którą mogliśmy zorganizować dla dzieci dzięki życzliwości osób. W tym miejscu pragniemy bardzo podziękować im za wielkie serce, które okazali wobec naszych dzieci. Otrzymaliśmy soki, napoje, wafelki, batony, ciastka i cukierki na wagę.

I choć dzieci codziennie otrzymują wiele miłości i troski od nauczycieli, w tym dniu czuły się wyjątkowo. Uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną.

 Irena Międlar - SP3 w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART