zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gmina Nr 1/2008
Tradycje Wielkanocne i wiosenne
Święconka
Konkurs na najpiękniejsza Palmę wielkanocną, kartę i pisankę
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHRONA ŚRODOWISKA
KRONIKA SPORTOWA
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2008 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Logo Gminy Chmielnik
Sesje Rady Gminy Chmielnik
Wybory uzupełniające do Rady Gminy Chmielnik
Gminne inwestycje
Internetowe Centrum Edukacyjno-Kulturalne w Zabratówce
Planowane inwestycje na drogach w 2008 roku
Rozbudowa gminnego zespołu sportowo-rekreacyjnego w Chmielniku - I etap
Internetowe Centrum Edukacyjno-Kulturalne w Zabratówce

OSP Zabratówka została zakwalifikowana do uczestnictwa w projekcie „Centrum Kształcenia na odległość na wsiach”, który jest dofinansowywany z funduszy Unii Europejskiej (ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich). Zgodnie z założeniem projektu na bazie struktury OSP ma powstać „Internetowe Centrum Edukacyjno-Kulturalne”. W ramach swojej działalności będzie ono prowadziło bezpłatne szkolenia e-learningowe m.in. z zakresu: informatyki, zarządzania zasobami ludzkimi, kursów zawodowych i przedmiotowych. Organizowane będą również szkolenia i doradztwo na miejscu w siedzibie centrum.

Sala komputerowa zostanie wyposażona w 5 komputerów, laptop, projektor multimedialny, urządzenie wielofunkcyjne, biurka, gabloty, materiały dydaktyczne i biurowe itp. W celu rozpoczęcia realizacji projektu, w budynku remizy OSP Zabratówka zostało wyremontowane pomieszczenie przeznaczone na centrum oraz odnowiona sala kinowa (sala szkoleniowa), korytarz i wejście do remizy. Wszystkie prace wykonali społecznie druhowie strażacy i przedsiębiorcy z terenu gminy.

Centrum rozpocznie faktyczną działalność w najbliższych tygodniach, po dostarczeniu całego potrzebnego sprzętu.

Zarząd OSP Zabratówka dziękuje szczególnie za wsparcie przy organizacji centrum Wójtowi Gminy Chmielnik panu Krzysztofowi Gradowi i Prezesowi Zarządu OST w Tyczynie panu Stanisławowi Kruczkowi oraz za pomoc materialną firmie Chmielnik Zdrój S.A.

Marek Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 4 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART