zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2015 URZĄD GMINY INFORMUJE
40 placów zabaw zwanych "Podwórkiem NIVEA"

Gmina Chmielnik zgłosiła swój udział w konkursie organizowanym dla gmin i spółdzielni mieszkaniowych, w którym NIVEA Polska Sp. z o.o. ufunduje budowę na terenie Polski 40 placów zabaw zwanych „Podwórkiem NIVEA”.

Nagrodą w Konkursie jest wybudowanie placu zabaw według projektu przygotowanego przez Fundatora w miejscu wskazanym przez Zgłaszającego lokalizację.

Na place zabaw będące nagrodami w konkursie składać się będą m.in.: multi zestaw kaskada, tunel rurowy, królicza norka, piaskownica z daszkiem, huśtawka ważka, kiwak dwuosobowy, gra balance, skakanka, gra w klasy, huśtawka wahadłowa, zjeżdżalnia, karuzela z siedziskami, huśtawka bocianie gniazdo, kosz na śmieci, tarcza do rzucania, stojak rowerowy, nawierzchnia piaskowa i trawiasta.

Lokalizacje wytypowane do konkursu spełniające wymagane kryteria to plac obok stadionu sportowego w Chmielniku oraz część powierzchni boiska przy drodze powiatowej w Woli Rafałowskiej.

Od 1 do 30 kwietnia 2015 r. odbędzie się I tura głosowania internautów za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko, w wyniku której zostanie wyłonionych 20 zwycięskich lokalizacji. Dwadzieścia kolejnych miejsc zostanie wybranych również poprzez głosowanie internetowe w terminie od 1 do 31 maja 2015 r.

Zachęcam do głosowania na lokalizację placu zabaw w Chmielniku i w Woli Rafałowskiej, im więcej oddanych głosów, tym większe szanse na wygraną i powstanie ciekawego miejsca na spędzanie z dziećmi wolnego czasu.


Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Piątek, 9 Grudnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART