zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2015 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne w I kwartale 2015 r.

 

Bardzo miło nam poinformować, że dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym zbliżają się do zakończenia prace budowlano – montażowe związane z zadaniem inwestycyjnym pn. „Budowa boiska sportowego i urządzenie terenów rekreacyjnych w miejscowości Błędowa Tyczyńska”. Prace zostały rozpoczęte w miesiącu lutym 2015 r. i dzięki zaangażowaniu wykonawcy udało się je wykonać w trudnych warunkach. W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe i porządkowe. Planowany termin zakończenia i odbioru wykonanych prac zaplanowany został na koniec marca 2015 r. Wykonawca zadania jest Firma Usługowo-Budowlano-Handlowa EXCEL z siedzibą w Łańcucie. Łączna wartość zadania wynosi 133 580,68 zł. Na realizację inwestycji Gmina Chmielnik pozyskała dofinansowanie z PROW na lata 2007-2013. Zapraszamy mieszkańców do korzystania z nowego obiektu.

Drugim zadaniem inwestycyjnym na realizację którego został wybrany w drodze przetargu wykonawca jest „Modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chmielnik”. Wykonawcą zadania będzie Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług SANRES s.c. z siedzibą w Rzeszowie. Łączna wartość zadania wynosi 322 998,00 zł.
W ramach realizacji zostanie zmodernizowanych 9 przepompowni ścieków wraz z wymianą urządzeń pompowych. Realizacja zadania pozwoli na wymianę zużytych urządzeń na nowe, co znacząco usprawni eksploatację i konserwację sieci i wyeliminuje częste awarie wyeksploatowanych urządzeń. Planowany termin zakończenia prac maj 2015 r. Na realizację zadania Gmina Chmielnik złożyła wniosek o dofinansowanie zadania.

Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 30 Stycznia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART