zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2011
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OSTATNIA STRONA
012345

Wieść Gminna 2/2011 OŚWIATA I KULTURA
NAJLEPSI W TRÓJCE


Dobiegł już końca czas pracy szkolnej w roku 2010/2011. W każdej szkole nadszedł czas na podsumowanie osiągnięć i zgodnie z procedurami przyznano nagrody i wyróżnienia dla uczniów wyróżniających się w nauce, zachowaniu i działalności pozalekcyjnej.

Trzeba przyznać, że w Szkole Podstawowej nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chmielniku, był to dobry rok, bowiem duża liczba uczniów osiągnęła wysokie wyniki.

W klasach I-III na wyróżnienie i nagrody zasłużyli: Dzieszko Emilia, Hałoń Agnieszka, Nowak Paulina, Ślemp Filip, Jaworska Magdalena, Wojtal Kornel, Kozłowski Dominik, Korbecka Weronika, Jakub Drąg, Magdalena Czarnota, Rusinek Karolina, Tereszkiewicz Sandra, Bazan Diana, Bębenek Kinga, Jaworska Mariola, Krajewski Bartłomiej, Murias Kinga, Dubczyk Klaudia, Wąsacz Julia.

W drugim etapie kształcenia wyróżnieni i nagrodzeni zostali (otrzymując świadectwa z paskiem oraz większość z nich również nagrody pieniężne) następujący uczniowie:

Z klasy IV: Joanna Kłusek i Patrycja Ostrowska i Paweł Nizioł.

Z klasy V: Patrycja Cyrul i Wiktoria Wąsacz, Katarzyna Witowska, Michał Kozak, Aleksandra Ślemp oraz Ewelina Iwasieczko i Konrad Jaworski.

Z klasy VI: Monika Kłósek, Przemysław Szyszka, Daria Ziaja, Magdalena Szpunar, Elżbieta Mazur, Mateusz Murias i Paulina Urbańska.

Dziękujemy z owocną pracę i gratulujemy stypendiów i nagród.

Wychowawcy


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Maja 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART