zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
ZEAS INFORMUJE
GOPS W CHMIELNIKU
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
Plakat str. 22
012345

Wieść Gminna 2/2016 OŚWIATA I KULTURA
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Chmielniku wzięli udział w turnieju

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” zorganizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej w kategoriach U-8 i U-10. Zawody odbyły się na stadionie MOSiR-u w Stalowej Woli. Nasi podopieczni rozegrali spektakularny mecz z drużyną Malinie, w którym pokonali przeciwnika 4:3. W kolejnym meczu trafiliśmy na drużynę gospodarzy. Jednak po ciężkich trudach i walce do samego końca nie udało nam się ich pokonać. Było to bardzo ciekawe doświadczenie dla tak młodych chłopców. Mamy nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłości wieloma wygranymi naszych zawodników. Za udział w finałach na szczeblu wojewódzkim nasi piłkarze otrzymali wspaniałe nagrody.

Co jakiś czas rozgrywamy różne mecze sparingowe z lokalnymi drużynami, co jest dobrym doświadczeniem dla najmłodszych. Również dla rozwoju sportu w gminie, organizowane są zajęcia sportowe podczas wakacji. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.


Radosław Ziarno nauczyciel w-fu
w ZS w Chmielniku


do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 18 Kwietnia 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART