zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2011
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
SPORT
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2011 OŚWIATA I KULTURA
Szkolny Klub Wolontariusza

 

 

Działający przy Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Chmielniku


Klub powstał w ramach realizacji kampanii „Szkoła bez przemocy”. Obecnie klub skupia 53 wolontariuszy. Wolontariusze pomagają kolegom w nauce, po zajęciach szkolnych wspierają pracę wychowawców na świetlicy socjoterapeutycznej
w Chmielniku, odwiedzają pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej, uczestniczą w wielu akcjach i kampaniach, korzystają ze szkoleń z zakresu umiejętności społecznych.

Młodzież zrzeszona w ramach Klubu Wolontariusza na bieżąco dokumentuje swoją działalność w tzw. kartach pracy oraz uczestniczy w spotkaniach klubowych, gdzie dzieli się doświadczeniami i otrzymuje wskazówki do dalszej pracy. Pracę Klubu aktywnie wspierają rodzice naszych wolontariuszy, za co bardzo dziękujemy.

Monika Wójcik


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART