zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gmina Nr 2/2008
Blisko boisko
Rajd pieszy "Szlakiem Wolańskich Przysiółków"
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
Z ŻYCIA OSP
KRONIKA SPORTOWA
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 2/2008 OŚWIATA I KULTURA
Podsumowanie akcji "Nakrętki dla Krzysia"

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska woj. podkarpackie „Nasza Wola” z dniem 1 maja włączając się do akcji „Nakrętki dla Krzysia”, prowadzonej przez przyjaciół Kubusia z Przeworska, który po poprzedniej zbiórce otrzymał elektryczny wózek inwalidzki, rozpoczęło zbiórkę plastikowych nakrętek i opakowań po kosmetykach dla 7- letniego Krzysia. Do akcji włączyła się Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej, Świetlica Socjoterapeutyczna w Chmielniku, Świetlica Środowiskowa i Biblioteka Publiczna w Woli Rafałowskiej oraz mieszkańcy. W dniu 12.06.2008 r. przekazano do Przeworska 9200 nakrętek tj. 25 kg oraz  opakowania i skrzynki plastikowe.

 Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i zaangażowali się w zbiórkę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i życzliwość. To dzięki takim akcjom kolejne dziecko będzie miało łatwiejsze życie. Zapraszamy do dalszego zbierania nakrętek, następna akcja niebawem.

 

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART