zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2012 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne.

  1. W czerwcu 2012 r. zostały zakończone prace projektowe zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja, przebudowa i rozbudowa istniejącego wodociągu gminnego w Chmielniku”. Wykonawcą zadania było: Przedsiębiorstwo Produkcji, Handlu i Usług „SANRES” s.c. T.Płonka, E.Trojnar, 35-310 Rzeszów ul. Rejtana 10A. Łączna wartość wykonanych prac projektowych wynosi 52 tys. zł netto. Jednocześnie informujemy, że Projekt Budowlany przeszedł pozytywnie weryfikację w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie i zostało wszczęte postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę przedmiotowej inwestycji. Projekt obejmuje wykonanie nowej sieci wraz z przyłączami do ok. 164 budynków. Teren objęty inwestycją to centralna część Chmielnika, gdzie znajduje się wodociąg gminny którego zły stan techniczny powoduje częste awarie i przerwy w dostawie wody.
  2. W bieżącym miesiącu został ogłoszony przetarg nieograniczony, który pozwoli wybrać wykonawcę na zadanie pn. „Budowa miejsc postojowych oraz kanalizacji deszczowej przy boisku sportowym w Chmielniku – działki nr 1047/1, 1047/2 położone w Chmielniku”. Planowany termin zakończenia realizacji zadania określony został na 17.08.2012 r. Realizacja tego zadania pozwoli na zagospodarowanie działki przy boisku sportowym znajdującym się przy Zespole Szkół w Chmielniku. Powstanie droga dojazdowa do 25 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Mamy nadzieję, że realizacja zadania poprawi infrastrukturę i przyczyni się do częściowego rozwiązania problemu miejsc postojowych przy Zespole Szkół i jednocześnie UG Chmielnik.

Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART