zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2015 OŚWIATA I KULTURA
Głodni języka

Projekt dofinansowany ze środków programu Działaj Lokalnie IX Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundację Generator Inspiracji.


Głodni języka

Młodzi mieszkańcy Chmielnika i okolic po raz kolejny wychodzą z inicjatywą i wymagają od siebie więcej niż muszą. Tym razem w zupełnie inny sposób niż kiedykolwiek...

Dobrze wiemy, że języki obce są bardzo, bardzo przydatne. Chcieliśmy opanować jeden z nich, podchodząc do niego z zupełnie nieszkolnym pomysłem. Naszym celem stała się skuteczna komunikacja.

Udało nam się zwyciężyć w tegorocznym Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie” i otrzymaliśmy środki na realizację naszych planów.

Zaczęliśmy wcielać angielski w nasze życie poprzez działania w grupie chętnych. Ale tego, co umiemy nie chcemy zatrzymywać dla siebie. Aby zachęcić innych do kontaktu z językiem angielskim, tworzymy fikcyjną historię i publikujemy ją w na naszej stronie – www.iamstory.pl. Wszystkich chętnych zapraszamy do komentowania i wpływania na losy naszych bohaterów.

Zainteresowany ? Enjoy English and Join Us! :)


 

Grzegorz Starzak


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART