zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gmina Nr 2/2008
Blisko boisko
Rajd pieszy "Szlakiem Wolańskich Przysiółków"
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
Z ŻYCIA OSP
KRONIKA SPORTOWA
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 2/2008 OŚWIATA I KULTURA
Podsumowanie akcji "Nakrętki dla Krzysia"

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska woj. podkarpackie „Nasza Wola” z dniem 1 maja włączając się do akcji „Nakrętki dla Krzysia”, prowadzonej przez przyjaciół Kubusia z Przeworska, który po poprzedniej zbiórce otrzymał elektryczny wózek inwalidzki, rozpoczęło zbiórkę plastikowych nakrętek i opakowań po kosmetykach dla 7- letniego Krzysia. Do akcji włączyła się Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej, Świetlica Socjoterapeutyczna w Chmielniku, Świetlica Środowiskowa i Biblioteka Publiczna w Woli Rafałowskiej oraz mieszkańcy. W dniu 12.06.2008 r. przekazano do Przeworska 9200 nakrętek tj. 25 kg oraz  opakowania i skrzynki plastikowe.

 Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i zaangażowali się w zbiórkę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i życzliwość. To dzięki takim akcjom kolejne dziecko będzie miało łatwiejsze życie. Zapraszamy do dalszego zbierania nakrętek, następna akcja niebawem.

 

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Piątek, 21 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART