zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2010 OŚWIATA I KULTURA
Stulecie szkolnictwa w Błędowej Tyczyńskiej

Tak ważne dla szkoły i miejscowości święto jakim jest stulecie szkolnictwa, zawsze jest okazją do osobistych refleksji, do wspomnień czy do odświeżenia zapomnianych przyjaźni. Jesteśmy dumni, że Szkoła Podstawowa w Błędowej Tyczyńskiej przetrwała tyle dziejowych burz, wychowała i wykształciła wielu mądrych i wspaniałych ludzi. Na przestrzeni tych 100 lat nasza szkoła stała się centrum kulturalnym, wspólnotowym łączącym absolwentów i mieszkańców Błędowej Tyczyńskiej. Obchody 100 – letniej rocznicy szkoły stały się doskonałą okazją do promocji szkoły w środowisku, pomagają zrozumieć jej posłannictwo i znaczenie w kształceniu i wychowaniu uczniów.

Społeczny Komitet Organizacji Stulecia Szkoły w Błędowej Tyczyńskiej dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tej ważnej dla nas wszystkich uroczystości. Przede wszystkim pragniemy wyrazić wdzięczność za udostępnienie osobistych pamiątek, zdjęć, spisanie wspomnień, wsparcie finansowe, poświęcony czas i siły.

Przedsięwzięcie to, (między innymi wydanie publikacji, folderów oraz innych pamiątek związanych ze stuleciem, oprawa uroczystości, tablica pamiątkowa) wymaga wielu nakładów i dlatego zwracamy się do wszystkich związanych z tą miejscowością i szkołą oraz innych ludzi dobrego serca o dokonywanie wpłat na konto Rady Rodziców:

BS Tyczyn oddział Chmielnik nr rachunku 47 9164 1018 2002 2000 1268 0001.


DZIĘKUJEMY!

 

Wszystkie informacje związane z przygotowaniami, planowanej na dzień 27 czerwca 2010 r. uroczystości, można uzyskać kontaktując się ze szkołą: tel./fax 17-22-96-616 email: spblend@intertele.pl, www.spbledowa.ostnet.pl. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć lub osobiście, od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 1500.

 

Komitet Organizacyjny


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART