zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2010 OŚWIATA I KULTURA
Warsztaty komputerowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Gminy, Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku zorganizowała cykl bezpłatnych warsztatów komputerowych dla osób, które do tej pory nie miały do czynienia z komputerem. Celem warsztatów jest nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik komunikacyjnych, przełamywanie barier związanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, nabycie umiejętności wyszukiwania ciekawych informacji na różnorodne tematy, rozwój kreatywności i sprawności intelektualnej Zainteresowanie tymi zajęciami jest bardzo duże. Niestety, mogliśmy przyjąć tylko około dwudziestu chętnych osób.

Warsztaty są prowadzone przez Panią Agatę Litwin-Ślemp i odbywają się w czytelni biblioteki. Na zajęciach „kursanci” poznają podstawy obsługi komputera, a także fascynujący i dający wiele możliwości świat wirtualny. Będą uczyć się poruszania w Internecie oraz jak posługiwać się pocztą elektroniczną.

 

 

 

Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART