zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 1/2019 OŚWIATA I KULTURA
Dzień Kobiet – 8 marca

Pewnie nie raz same kobiety zastanawiały się - po co nam Dzień Kobiet? Z jakiego powodu został ustanowiony i dlaczego go obchodzimy?

Odpowiedź jest prosta - wiele razy w swoim życiu zasłużyłyśmy na to, aby przynajmniej raz w roku poświęcono nam szczególną uwagę! Dlatego 8 marca w Dzień Kobiet bez wyrzutów sumienia możemy sprawić sobie przyjemność i poprosić najbliższych o wyręczenie nas w obowiązkach.

Sposoby na uczczenie na całym świecie tego święta łączy jedno - kwiaty..... i takie też już kolejny rok z rzędu wręczył nam, przedstawicielkom kobiet z całej Gminy Chmielnik Wójt Gminy Pan Krzysztof Grad. Był czas na to, aby cieszyć się świętem, porozmawiać i skosztować pysznych słodkości.

Każda z nas powinna szczególnie zadbać o to, aby każdy kolejny dzień był takim specjalnym kobiecym świętem. Pokazujmy codziennie (w miarę możliwości) jak pięknie jest być kobietą i z całą otwartością bądźmy dumne ze swojej kobiecości nie tylko 8 marca w Dzień Kobiet. Troszczmy się o rozwój intelektualny, abyśmy mogły być z siebie naprawdę zadowolone!

Mądra i zadbana kobieta jest bezcennym skarbem dla swoich najbliższych - rodziców, męża i dzieci.

 

G. Małgorzata Drążek


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 17 Stycznia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
23 Grudnia 2021 r.
W listopadzie nasz samorząd otrzymał promesę na realizację zadania pn. "Odbudowa infrastruktury drogowo - mostowej na terenie Gminy Chmielnik". Przedsięwzięcie uzyskało dotację w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 7 581 475 zł i ma pokryć do 95% kosztów jego realizacji.
Realizacja: ProART