zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 1/2017 OŚWIATA I KULTURA
Z kobietami, ale nie tylko dla kobiet

Jak przystało na Międzynarodowy Dzień Kobiet święto kobiece tego roku w naszej gminie pełne było kwiatów, dobrego humoru, uśmiechniętych kobiet i słodkości. Dokładnie w południe 8 marca przedstawicielki płci pięknej zebrały się w chmielnickiej świetlicy. Całe naręcza kwiatów i dobrych słów miał tego dnia dla kobiet włodarz gminy Chmielnik pan Krzysztof Grad, który w imieniu własnym i władz samorządowych życzył kobietom pomyślności na każdym polu, osobistym i zawodowym, realizacji najskrytszych marzeń, uporu w dążeniu do samorealizacji i tego co w życiu jest najważniejsze - zdrowia. Życzenia przekazywane przez pana wójta dopełniła miła atmosfera i czas spędzony przy wspólnym stole, na którym królowało uwielbiane przez kobiety ciasto.

Ale to nie zawsze jest tak, że kobiety tylko przyjmują życzenia. Tego dnia zadbały także o dobre samopoczucie Panów, którzy zgodnie z kalendarzem świętują 10 marca. Przedstawicielki KGW w Borówkach pod kierownictwem pani Haliny Borowskiej zaprezentowały skecz „Święto chłopa”, który ukazał w pełnej krasie komizm jaki często wynika z tego „całego świętowania”. Ten teatralny epizod uczynił to spotkanie piękniejszym o słoneczne uśmiechy zebranych, a przecież nie od dziś wiadomo, że nic tak nie zdobi kobiety jak uśmiech. I takiego pięknego uśmiechu na co dzień, nie tylko od święta Państwu życzymy.


Irena Szczypek
Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 5 Lutego 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART