zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2012 OŚWIATA I KULTURA
Dzień Dziecka w Borówkach

 

Z inicjatywy Pani Bogusławy Kusz, która jest opiekunem punktu bibliotecznego w Borówkach, 2 czerwca 2012 r. w Borówkach odbył się Dzień Dziecka.

Całość imprezy była sponsorowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Borówkach, a także przez panią Sołtys wsi i Koło Gospodyń Wiejskich. Tego dnia, na dzieci czekały rozmaite niespodzianki. Jedną z nich, i pewnie najciekawszą był wóz strażacki, który można było obejrzeć, wypróbować swoje siły przy obsłudze sikawki strażackiej a potem wyruszyć na przejażdżkę. Następnie wszyscy zgromadzeni, pod eskortą strażaków, przy ognisku upiekli kiełbaski na patyku i udali się na skromny poczęstunek. Wiele radości dostarczyły dzieciom skromne upominki, przygotowane i wręczone przez Strażaków oraz Panie z Koła Gospodyń. Kolejnym punktem programu była zabawa taneczna na świeżym powietrzu. Dziewczynki chętnie tańczyły na parkiecie, jednak chłopcy woleli zgłębiać tajniki wozu strażackiego jak przystało na prawdziwych mężczyzn W międzyczasie dzieci mogły częstować się watą cukrową także zakupioną przez strażaków. Radosne uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły o dobrej zabawie, co sprawiło nam ogromne zadowolenie. Spotkanie dostarczyło wiele przyjemności zarówno dzieciakom, jak i wszystkim, zaangażowanym i w przygotowanie tej imprezy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART