zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 4/2016 OŚWIATA I KULTURA
Kącik książki - Żabki

W obecnym roku przedszkolnym nauczyciele grup najmłodszych realizują innowację pt. "W bajkowym świecie przedszkolaka", której głównym celem jest rozwój zainteresowań czytelniczych. W związku z założonymi zadaniami, w sali przedszkolnej Żabek, został zorganizowany "Kącik książki", w którym zgromadzono wiele ciekawych pozycji literatury dziecięcej. Nasze przedszkolaki mają możliwość korzystania z przedszkolnej biblioteczki w czasie wolnym lub wybierają ulubione książeczki do wspólnego czytania przez panie. Przedszkolaki mogą też wzbogacać kącik o własne książki i w ten sposób udostępniać je innym dzieciom. Każdego dnia, mogą poznawać nowych bohaterów i razem z nimi przeżywać nowe przygody. Mamy nadzieję, że maluchy polubią nowe miejsce w przedszkolu, a książeczki staną się im przez to bliższe i chętnie będą po nie sięgać.

Nauczyciele


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART