zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 4/2016 OŚWIATA I KULTURA
Kącik książki - Żabki

W obecnym roku przedszkolnym nauczyciele grup najmłodszych realizują innowację pt. "W bajkowym świecie przedszkolaka", której głównym celem jest rozwój zainteresowań czytelniczych. W związku z założonymi zadaniami, w sali przedszkolnej Żabek, został zorganizowany "Kącik książki", w którym zgromadzono wiele ciekawych pozycji literatury dziecięcej. Nasze przedszkolaki mają możliwość korzystania z przedszkolnej biblioteczki w czasie wolnym lub wybierają ulubione książeczki do wspólnego czytania przez panie. Przedszkolaki mogą też wzbogacać kącik o własne książki i w ten sposób udostępniać je innym dzieciom. Każdego dnia, mogą poznawać nowych bohaterów i razem z nimi przeżywać nowe przygody. Mamy nadzieję, że maluchy polubią nowe miejsce w przedszkolu, a książeczki staną się im przez to bliższe i chętnie będą po nie sięgać.

Nauczyciele


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Środa, 10 Sierpnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART